HORTECH

Maszyny do warzyw

HORTECH - Pionowy napełniacz skrzyniopalet Allround

Pionowy napełniacz skrzyniopalet Allround

Pionowy napełniacz do skrzyniopalet Allround to maszyna przeznaczona do napełniania skrzyń lub skrzyniopalet o różnych rozmiarach w sposób jak najbardziej przyjazny dla produktu. Jest on zaprojektowany w taki sposób, aby wysokość upadku była jak najbardziej zmniejszona w trakcie całego procesu ładowania. Pasy pionowe opuszczane są do skrzyni i wypełniają ją warstwa po warstwie dzięki czujnikowi na końcu pasa – w takiej konfiguracji wysokość upadku warzyw jest zmniejszona do absolutnego minimum. Pionowy napełniacz nadaje się również do napełniania BIG-BAGów.

Dodatkowe wyposażenie:

HORTECH - Poziomy napełniacz skrzyniopalet Allround

Poziomy napełniacz skrzyniopalet Allround

Poziomy napełniacz skrzyniopalet Allround przeznaczony jest do napełniania różnych rozmiarów skrzyniopalet tak aby maksymalnie zredukować uszkodzenie warzyw. Maszyna zaprojektowana jest w taki sposób aby poza przyjaznym dla produktu napełnianiem także zapełnia skrzynkę całkowicie – również z boków.

Poziomy napełniacz osiąga taki efekt dzięki odchyleniu skrzyni o prawie 90 stopni i powolnemu opuszczaniu jej do poziomu. Maszyna podstawowo posiada wiele trybów prędkości odchyłu i pasa, zależnie od rodzaju warzyw pakowanego do skrzyniopalet, dzięki temu wysokość zrzutu warzyw ograniczona jest do minimum w każdym przypadku.

HORTECH - Napełniacz BIG BAG Allround

Napełniacz BIG BAG Allround

Napełniacz worków BIG-BAG Allround służy do ciągłego napełniania worków BIG-BAG w możliwie najdelikatniejszy sposób. Osiąga to dzięki kaskadzie z wbudowanym czujnikiem, który automatycznie wykrywa poziom napełnienia worka i podnosi kaskadę do góry, bez potrzeby manualnego dostosowania.

Dodatkowe wyposażenie:

HORTECH - Sortownik taśmowy Allround

Sortownik taśmowy Allround

Sortownik taśmowy Allround przeznaczony jest do sortowania produktu zgodnie z rozmiarem kwadratu lub sześciokąta. Maszyna posiada wibrujące gumowe pasy z otworami – jeśli warzywo jest mniejsze niż otwór, spada na przenośnik.

Dodatkowe wyposażenie:

HORTECH - Sortownik rolkowy Allround

Sortownik rolkowy Allround

Sortownik rolkowy Allround wyposażony jest w rolki sortujące ze stali nierdzewnej. Odległość między rolkami zmienia się stopniowo na różnych etapach klasyfikacji. Pod maszyną umieszczane są przenośniki taśmowe, po jednym dla każdego rozmiaru sortowania. Gdy rolki przejeżdżają do kolejnej sekcji rozmiarowej, co druga rolka schodzi w dół zwiększając pionową przerwę, zapewniając bardz dokładne sortowanie wazrzyw. Maszyna wyposażona jest w falownik oraz specjalny system smarowania.

Dodatkowe wyposażenie:

HORTECH - Sortownik wibracyjny Allround

Sortownik wibracyjny Allround

Sortownik wibracyjny Allround przeznaczony jest do sortowania ziemniaków według wielkości kwadratu. Najpierw ziemniaki podawane są na górne sito maszyny. Sita w maszynie wibrują w sekwencyjnych częstotliwościach, co powoduje przesuwanie się ziemniaków na sitach. Maszyna została zaprojektowana w taki sposób aby efektywnie sortować ziemniaki, jednocześnie zajmując jak najmniej miejsca.

Dodatkowe wyposażenie:

HORTECH - Linia do czyszczenia kapusty Allround

Linia do czyszczenia kapusty Allround

Linia do kapusty Allround została specjalnie zaprojektowana aby umożliwić firmom przetwarzanie kapusty w bezpieczniejszy, czystszy i bardziej wydajny sposób. Ponieważ zewnętrzne liście kapusty są zwykle czyszczone przed sprzedażą, wiąże się to z dużym nakładem pracy.

Dzięki liniom do kapusty Allround praca ta jest zredukowana do minimum. Najpierw skrzyniopaleta z kapustą ładowana jest do specjalnej wywrotnicy, zaprojektowanej w taki sposób aby wyeliminować wysokość upadku i wyrzucać kapustę od razu na przenośnik, który zasila linię.

Wydajność linii uzależniona jest od stacji czyszczenia obsługiwanej przez operatora. Jedna stacja czyszcząca daje około 1 tony wydajności na godzinę. Operator odcinana spód kapusty i sprężonym powietrzem zdmuchuje zewnętrzne liście.

Po czyszczeniu kapusty należy rozważyć kilka opcji sortowania i pakowania, w zależności od potrzeb klienta.

HORTECH - Paletyzator Verbruggen VPM-5

Paletyzator Verbruggen VPM-5

VPM-5 to podstawowy paletyzator, który jest bardzo kompaktowy, prosty i wszechstronny w działaniu, aby zapewnić jednolite wyniki paletyzacji. Dzięki nakładającemu się wzorowi układania, worki paletyzowane są w pełni automatycznie zapewniając stabilne stosy.

Maszyna cechuje się niskim zużyciem energii oraz niewielkiej potrzebie konserwacji dzięki bardzo wydajnej konstrukcji, nowoczesnym technologiom napędowym i specjalnym komponentom najwyższej klasy. Dzięki niewielkim rozmiarom i możliwości zmiany pozycji podawania, ten paletyzator można dopasować do niemal każdej linii technologicznej.

Działanie:
Winda pionowa odbiera worki z linii, następnie podaje je do zintegrowanego manipulatora chwytakowego. Worki są dokładnie i stabilnie układane na palecie, dzięki czemu pełne palety można bardzo łatwo wyjąć z maszyny. Przyjazny dla użytkownika interfejs z ekranem dotykowym zapewnia wydajna obsługę, a dzięki inteligentnemu oprogramowaniu pomaga również przy wyborze pożądanych ustawień i wzoru układania zależnie od paletyzowanego produktu.

HORTECH - Paletyzator Verbruggen VPM-7

Paletyzator Verbruggen VPM-7

VPM-7 to doskonałe rozwiązanie dla firm pakujących większe ilości towaru i wymagają od swojego systemu paletyzacji elastyczności i dokładności.

Działanie:
Przenośnik taśmowy automatycznie transportuje i dozuje worki do manipulatora, który układa je na palecie umieszczonej w stalowej formie aby zapewnić najwyższą dokładność i stabilność ułożonego na palecie towaru. Aby zminimalizować wysokość upadku worków paleta zaczyna proces podniesiona do góry i z każdą kolejną warstwą opuszcza się w dół.

Dodatkowe opcje:

HORTECH - Paletyzator Verbruggen VPM-8

Paletyzator Verbruggen VPM-8

W pełni automatyczna paletyzacja zaczyna się od VPM-8, maszyna standardowo wyposażona jest w podajnik pustych palet oraz przenośniki do odbierania pełnych palet. Do podstawowego wyposażenia należy również platforma inspekcyjna.

Działanie:
Przenośnik taśmowy automatycznie transportuje i dozuje worki do manipulatora, który układa je na palecie umieszczonej w stalowej formie aby zapewnić najwyższą dokładność i stabilność ułożonego na palecie towaru. Aby zminimalizować wysokość upadku worków paleta zaczyna proces podniesiona do góry i z każdą kolejną warstwą opuszcza się w dół.

Dodatkowe opcje:


«« « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 14 » »»

Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www