HORTECH

Maszyny do warzyw

HORTECH - RAPID

RAPID

RAPID to maszyna optymalna do zbioru warzyw głowiastych, takich jak sałata, endywia i rzodkiew. Maszyna wyposażona jest w system pasów dwufalowych, który umożliwia zbiór i transport produktu na górny pas. Na zamówienie istnieje możliwość transportu produktu bezpośrednio do przyczepy.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SHAKER STATION

SHAKER STATION

SHAKER STATION jest idealna do czyszczenia młodej sałaty, rukoli i młodego szpinaku, z wydajnością 100 skrzynek na godzinę. Jest w stanie zagwarantować doskonałe oczyszczenie produktu, odrzucając również najmniejsze liścienie (w przypadku młodego szpinaku) oraz inne zanieczyszczenia rukoli i młodej sałaty.
Wykonana w całości ze stali nierdzewnej, praktyczna i uniwersalna dzięki zmniejszonym wymiarom.
Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - Opti Rain ST4

Opti Rain ST4

Deszczownia szpulowa Irrimec Opti Rain ST4 to najlepsze rozwiązanie dla wysokich zysków i doskonałej wydajności. Priorytet to bezpieczeństwo. Podwozie ze stali formowanej o wysokiej wytrzymałości. Regulowany rozstaw kół zapewnia większą stabilność w transporcie.

HORTECH - Rain Sky AAA 40 F 110

Rain Sky AAA 40 F 110

Mini deszczownia szpulowa Irrimec Rain Sky - niezawodne urządzenie przemysłowe. Zaprojektowane i wykonane do nawadniania murawy boisk sportowych, zielonych terenów i ogrodów.

HORTECH - Rain Sky A5

Rain Sky A5

Mini deszczownia szpulowa Irrimec Rain Sky - niezawodne urządzenie przemysłowe. Zaprojektowane i wykonane do nawadniania murawy boisk sportowych, zielonych terenów i ogrodów.

HORTECH - Mini Rain AAG

Mini Rain AAG

Mini deszczownia szpulowa Irrimec Mini Rain AAG to małe urządzenie z maksimum zastosowań. Tani i mający wiele zastosowań model, idealny do profesjonalnego nawadniania małych i średnich powierzchni.

HORTECH - Eco Rain ST2

Eco Rain ST2

Deszczownia szpulowa Irrimec Eco Rain ST2 to małe urządzenie z maksimum zastosowań. Tani i mający wiele zastosowań model, idealny do profesjonalnego nawadniania małych i średnich powierzchni.

HORTECH - Opti Rain ST45

Opti Rain ST45

Deszczownia szpulowa Irrimec Opti Rain ST45 to najlepsze rozwiązanie dla wysokich zysków i doskonałej wydajności. Priorytet to bezpieczeństwo. Podwozie ze stali formowanej o wysokiej wytrzymałości. Regulowany rozstaw kół zapewnia większą stabilność w transporcie.

HORTECH - Opti Rain ST15

Opti Rain ST15

Deszczownia szpulowa Irrimec Opti Rain ST15 to najlepsze rozwiązanie dla wysokich zysków i doskonałej wydajności. Priorytet to bezpieczeństwo. Podwozie ze stali formowanej o wysokiej wytrzymałości. Regulowany rozstaw kół zapewnia większą stabilność w transporcie.

HORTECH - Opti Rain ST6

Opti Rain ST6

Deszczownia szpulowa Irrimec Opti Rain ST6 to najlepsze rozwiązanie dla wysokich zysków i doskonałej wydajności. Priorytet to bezpieczeństwo. Podwozie ze stali formowanej o wysokiej wytrzymałości. Regulowany rozstaw kół zapewnia większą stabilność w transporcie.


«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 » »»

Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www