HORTECH

Maszyny do warzyw

HORTECH - Rozwijarka włókniny mod. P

Rozwijarka włókniny mod. P

Regulowana maszyna, optymalna do układania folii plastikowej, celulozowej lub biodegradowalnej. Występuje w dwóch modelach: P140 na max. szerokość folii 140 cm oraz P190 dla max. szerokość 190 cm. i oba są dostępne z gumowymi kółkami i/lub przednim wałkiem.

Pokrycie wolnej gleby wokół upraw naturalnym lub plastikowym materiałem; unikając w ten sposób docierania do ziemi światła dziennego zapobiega rozwojowi chwastów.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - OVER

OVER

Sadzarka OVER to zaczepiana do ciągnika uniwersalna maszyna spisująca się w każdych warunkach, przystosowana jest do sadzenia każdego typu sadzonek na glebach piaszczystych, kamienistych jak i gliniastych.
OVER świetnie radzi sobie z sadzeniem na folii zwykłej oraz biodegradowalnej i posiada możliwość dołączenia rozwijarki folii HORTECH dla bardziej efektywnej pracy.
Mimo swojej wielozadaniowości wydajność OVER jest w przedziale 2800 – 3000 roślin na godzinę na operatora.
Aby zapewnić najlepsze efekty sadzenia, sekcje sadzarki oparte są na wahaczach dla lepszego kopiowania terenu oraz aby pracownicy nie obciążali sekcji. OVER posiada również system regulacji kąta kubeczka dla pewności prawidłowego ustawienia sadzonki w pionie.

OVER Plus

OVER Plus to bardziej kompaktowa wersja modelu OVER, która dzięki lekkim zmianom w budowie sekcji pozwala na zmniejszenie odległości między rzędami roślin z 50 do aż 30 cm.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - PRACTICA

PRACTICA

Seria PRACTICA to uniwersalne sadzarki karuzelowe do warzyw. Precyzyjny system sadzenia pozwala na sadzenie z dużą dokładnością sadzonki o bryłce stożkowej. Maksymalna wielkość bryłki to 4x4cm. Wydajność jaką jesteśmy wstanie uzyskać z jednej sekcji wynosi max 5500szt/godz.

Model PRACTICA czyli standardowa sekcja pozwalająca zagęścić rozstaw pomiędzy sekcjami do 40cm, każda sekcja obsługiwana jest przez 1 pracownika.

Seria sadzarek Practica posiada również wspólne cechy maszyn HORTECH. Każda sadzarka posiada ramę, która podparta jest na 4 kołach, a sekcje pracują nie zależnie, regulacja docisku jest za pomocą nastawienia sprężyn. Każdy pracownik siedzący na sadzarce nie obciąża sekcji, tylko ramę. Każda sekcja posiada również koła dociskające na których regulujemy głębokość sadzenia, docisk sadzonek tzn. koła dociskające możemy dostosować do warunków polowych tak aby każda sadzonka była dobrze dociśnięta do podłoża. Gwarantuje to bardzo dobre efekty przyjęcia się sadzonki w gruncie.

Ustawienia i przygotowanie sadzarki do pracy przebiega bardzo sprawnie.

Przekładnia pozwala uzyskać odległości sadzanie w rzędzie 14-50cm lub 12-70cm (do wyboru).

Na życzenie klienta sadzarka może być wyposażona w półki na multiplaty, dyski tnące montowane przed sekcjami, rolki do węży kroplujących, zbiorniki nawozowe i dozowniki mikroelementów oraz plandekę ochronną.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - PRACTICA MIDI

PRACTICA MIDI

Sadzarka PRACTICA MIDI, dzięki karuzelom do sadzenia z 8 kubkami z ruchem interwałowym, minimalna odległość miedzy rzędami wynosi 28cm. Jest optymalna dla sadzonek o małych stożkowych bryłkach. Lemiesz maszyny wyposażony jest w system samooczyszczania. System równoległoboku umożliwia równomierne sadzenie nawet na ziemiach uprawnych zróżnicowanych klasowo.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - PRACTICA DUO

PRACTICA DUO

PRACTICA DUO umożliwia sadzenie na każdym rodzaju klasy ziemi uprawnej. Karuzele o eliptycznym kształcie, mieszczące po 12 kubków, które należą do podwójnego systemu sadzenia pozwalają każdemu operatorowi pracować na 2 rzędach jednocześnie w rozstawie między rzędami regulowanym w zakresie 30-75 cm. Sekcja posada koła dociskowe w układzie „V”.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - DUE MANUAL

DUE MANUAL

DUE manual to uniwersalna sadzarka do sadzenia warzyw, ponieważ możemy sadzić sadzonki w bryłce kwadratowej, stożkowej jak również cebulki, nasiona itp. Maszyna posiada ramę główną wspartą na 4 kołach podporowych. Elementy sadzące pracują niezależnie w układzie równoległobocznym, który precyzyjnie kopiuje teren.

System sadzenia DUE Manual składa się z kubeczków cyrkulujących na pionowym łańcuchu dzięki czemu przerwy między roślinami są zredukowane nawet do 19 cm. Taki system pozwala też na dużą wydajność z jednoczesna możliwością sadzenia na folii, a dodatkowy wałek wyrównujący glebę na przodzie sadzarki zapewnia jednolitą głębokość sadzenia na całej długości pracy. Sadzarka ma również opcję szybkiego montażu dodatkowej rozwijarki folii.

DUE MANUAL-MATIC to samobieżna wersja maszyny z napędem hydrostatycznym i wyposażona w autopilota.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - DUE AUTOMATIC

DUE AUTOMATIC

DUE AUTOMATIC to pół automatyczna sadzarka do sadzenia rozsady o kwadratowych bryłkach ziemi. Składa się z automatycznego systemu dozowania wyposażonego w pas, który pionowo dostarcza rośliny w kubkach do sadzenia. Głębokość pracy jest utrzymywana na stałym poziomie dzięki wałkowi, który wyrównuje podłoże i wprawia w ruch sekcje wysadzające.

Maszyna wyposażona jest w niezależny system rozkładania folii (folia plastikowa, biodegradowalna lub celulozowa).

DUE AUTO-MATIC to samobieżna wersja maszyny z napędem hydrostatycznym w wersji z autopilotem.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - TRE

TRE

TRE to zaczepiana do ciągnika, szybka i precyzyjna automatyczna sadzarka do sadzonek o sześciennych bloczkach. Maszyna ogranicza pracę operatorów do minimum, dzięki systemowi pasów sadzących pozwalających na załadowanie dużej ilości sadzonek jednocześnie.

Maszyna składa się z ramy zewnętrznej podpartej 4 kołami oraz wewnętrznych – sekcji, które dzięki systemowi równoległoboku pracują niezależnie od siebie.

Wyposażona jest w mechanizm pneumatyczny mający na celu oddzielanie od siebie sadzonek oraz wyrównaniu ich względem podłoża. Gleba jest wyrównywana przez wałek umieszczony na przodzie maszyny aby zagwarantować jednolitą głębokość sadzenia. Na końcu aby zapewnić przyjęcie się sadzonek w glebie są one osypywane ziemią przez osłony boczne.

TRE-MATIC to samobieżna wersja maszyny z napędem hydrostatycznym, wyposażona w autopilota.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE ENDIVIA

SLIDE ENDIVIA

SLIDE ENDIVIA to idealna maszyna do zbioru warzyw głowiastych uprawianych na otwartym polu. Maszynę można spersonalizować, dodając podnośnik, pasy lub karuzele do załadunku pojemników lub skrzynek.

Najbardziej innowacyjnymi cechami są: układ hydrauliczny najnowszej generacji oraz cztery koła skrętne, które ułatwiają manewry, także na niewielkich przestrzeniach.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE VALERIANA

SLIDE VALERIANA

SLIDE VALERIANA to maszyna do zbioru roszponki. System tnący wyposażony jest w specjalny heder, który podbiera ścinany produkt w taki sposób, aby nóż tnący był stanie ścinać produkt bez uszkodzeń i strat. Pozwala na prace na każdym rodzaju ziemi uprawnej, zarówno na piaszczystej, jak i normalnej. Wysokość koszenia kontrolowana jest za pomocą panelu sterowania ze wskaźnikiem poziomu cięcia.

Ucięty produkt podawany jest na taśmę wibracyjną, która oczyszcza go z piasku lub ziemi, bez przewracania, produkt jest transportowany specjalną taśmą do miejsca rozładunku. Prędkość taśmy jest regulowana. Możliwe jest rozpoczęcie automatycznego ruchu do przodu maszyny z żądaną prędkością roboczą.

Dodatkowe akcesoria:


«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 » »»

Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www