HORTECH

Maszyny do warzyw

HORTECH - SLIDE T

SLIDE T

SLIDE T to zaczepiana do ciągnika maszyna do zbioru warzyw liściowych typu "baby leaf". Dzięki SLIDE T możesz zbierać produkt prosto do pojemników. Wysokość koszenia kontrolowana jest za pomocą mechanicznego wałka oraz panelu ze wskaźnikiem poziomu, co zapewnia doskonałą kontrolę.

Wyposażona jest w: pas osadzony na ramieniu ze stali nierdzewnej, układ równoległoboczny składający się z dwóch niezależnych ram, ostrze obracające się na samocentrujących rolkach pokrytych gumą, półkę na skrzynki, składana platformę z tyłu. Koła podporowe posiadają regulacje.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - HOOVER MAXI

HOOVER MAXI

HOOVER to maszyna która uzupełnia ofertę kombajnów do baby leaf. Może służyć do zbioru plonów warzyw liściowych, usuwania międzyplonów lub pozbycia się resztek pożniwnych. Maszyna odsysa wszystkie liście i resztki pożniwne, które pozostają na ziemi. Wyposażona jest w listwę tnącą, która posiada czujniki służące do regulacji wysokości cięcia i regulacja wysokości odbywa się z panelu sterującego operatora maszyny. Wysokość ssawki odkurzacza również jest regulowana.

HOOVER wyposażony jest w „odkurzacz”, który odsysa produkt bez uszkodzeń. Tempomat umożliwia operatorowi ustawienie stałej prędkości pracy maszyny. Kosz o pojemności 1000 l jest przechylany i posiada otwór do wyładunku resztek pożniwnych. Ponadto posiada podnośnik unoszący kosz do 200 cm (od ziemi do podstawy kosza), dzięki któremu produkt można wyładować bezpośrednio na przyczepę.

HOOVER MAXI charakteryzuje się większą wydajnością dzięki mocniejszemu silnikowi niż w wersji standardowej.

HORTECH - HOOVER CRAB

HOOVER CRAB

HOOVER CRAB to ulepszona wersja maszyny HOOVER MAXI. Jest maszyną o naprawdę wysokiej wydajności, służąca do odsysania liści i resztek pożniwnych. Jest wyposażona w listwę tnącą z przesuwem bocznym oraz fotel kierowcy przesunięty maksymalnie do przodu, aby mieć pełną kontrolę nad listwą tnącą.

HOOVER CRAB jest wyposażona w kosz o pojemności 1000 l, który jest przechylany i posiada otwór do wyładunku resztek pożniwnych. Kosz posiada podnośnik działający do 200 cm (od ziemi do podstawy kosza), dzięki któremu produkt można wyładować bezpośrednio na przyczepę.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - Seria KPB

Seria KPB

Kosze przyjęciowe HORTECH z serii KPB są przystosowane do rozładunku i przekazania produktu na linię sortującą, również prosto ze skrzyniopalet i BIG-BAGów. Kosze zostały zaprojektowane tak aby mogły być zasypywane z każdego rodzaju przyczep i naczep. Ich wielką zaleta jest kompaktowa konstrukcja, która pozwala na zaoszczędzenie miejsca w małych sortowniach.

Rama nośna stanowi bardzo solidny element konstrukcji przez wykonanie jej w całości z elementów stalowych. Podłoga kosza wykonana jest z łańcuchów transportowych połączonych belkami oraz okrytych taśmą, dzięki takiemu rozwiązaniu jest w stanie przenosić duże ciężary i zapewnia długą i bezawaryjna pracę.

Szafa sterująca urządzenia jest wyposażona w bezstopniową regulację prędkości przesuwu podłogi. Kosz przyjęciowy KPB w zależności od szerokości i długości podłogi posiada jednostronny lub dwustronny napęd.

HORTECH - Stół inspekcyjny seria SI

Stół inspekcyjny seria SI

Urządzenie przeznaczone do prowadzenia kontroli warzyw. Produkt transportują rolki, które podczas pracy kręcą się wokół własnej osi, dzięki czemu transportowane warzywa nieustannie są obracane, co ułatwia inspekcję. Rolka uchylna sprawia, że niepożądane odpady z wnętrza konstrukcji stołu wydostają się na zewnątrz. Z dwóch stron znajdują się rynny do odprowadzania odpadów. Odpady mogą być odprowadzane za pomocą przenośników.

HORTECH - Czyszczarka szczotkowa

Czyszczarka szczotkowa

Czyszczarka szczotkowa do warzyw HORTECH to urządzenie, które wspomaga pracę i zwiększa jakość otrzymanego produktu. Służy do prostego i szybkiego czyszczenia warzyw m.in. ziemniaków, cebuli, buraczków z ziemi, łuski i korzeni.

Urządzenie wyposażone jest w szczotki, które dzięki odpowiedniemu kształtowi i twardości skutecznie czyści warzywa. Unikatowe rozwiązanie napędu szczotek i łożyskowania znacznie wydłużają żywotność urządzenia.

HORTECH - Przedsortownik HPS

Przedsortownik HPS

Urządzenie, które wspomaga pracę i zwiększa wydajność obcinarki śmigłowej do cebuli. Służy do prostego i szybkiego oddzielenia niewymiarowych produktów, gleby od produktu oraz luźnych łupin. Urządzenie posiada sito, podobnie wykonane jak przy obcinarkach śmigłowych. Silniki wibracyjne oraz odpowiedni kąt ich zamocowania sprawia, że cebula jest sprawnie transportowana oraz równomiernie rozłożona na płaszczyźnie sita, dzięki czemu obcinarka równomiernie zaopatrywana jest w produkt.

HORTECH - Napełniacz skrzynek HN2

Napełniacz skrzynek HN2

System napełniania skrzynek służy do szybkiego i sprawnego napełniania kartonów lub skrzynek warzywami podczas procesu pakowania. Urządzenie za pomocą sygnałów z wagi dozuje naważoną porcje do kartonów lub skrzynek. Proces ten jest automatyczny, maszyna posiada 2 zbiorniki które pozwalają na szybką pracę podczas dozowania warzyw do opakowania. Urządzenie zbudowane jest z materiałów i komponentów wysokiej jakości, do zastosowań w pakowniach warzyw. Urządzenie możliwe do podłączenia z większością wag kubełkowych/kanałowych itp.

HORTECH - Obcinarka cebuli H2/H3

Obcinarka cebuli H2/H3

Obcinarka śmigłowa służy do oczyszczania cebuli z resztek przylegającej gleby, luźnych łusek i zaschniętego szczypioru za pomocą wirujących ostrzy. Produkt transportowany jest za pomocą sit wibracyjnych. Zamknięta obudowa sprawia, że wirujące ostrza powodują cyrkulację powietrza. Ma to działanie oczyszczające dla cebuli i czyni maszynę całkowicie bezpieczną w użyciu oraz redukuje hałas i kurz.

HORTECH - Napełniacz skrzyniopalet NSH-1200

Napełniacz skrzyniopalet NSH-1200

Napełniacz skrzyniopalet NSH został przystosowany do obsługi 2 skrzyniopalet aby sprawnie przyspieszać ich załadunek, jest kompatybilny z większością skrzyniopalet dostępnych na rynku. Możliwe jest podnoszenie i opuszczanie taśmy za pomocą wciągarki i sterowania pilotem.

W podstawowej wersji urządzenie pozwala na załadunek skrzyniopalet płodami rolnymi. Końcówka taśmy wprowadzana do skrzyniopalety w celu ograniczenia zniszczeń wśród transportowanego produktu.

Dodatkowe akcesoria:


«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 » »»

Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www