HORTECH

Maszyny do warzyw

HORTECH - SLIDE VALERIANA ECO

SLIDE VALERIANA ECO

SLIDE VALERIANA ECO to kombajn z napędem elektrycznym przeznaczony do zbioru roszponki. Wyposażony jest w trójfazowe silniki asynchroniczne, bez szczotek.

Wyposażony jest również w nowego typu akumulatory 48V, o mocy 450 A/h, wytrzymujące do 16 godzin pracy i posiadające wbudowaną ładowarkę. Nowy system przenośników grzebieniowych jest umieszczony nad hederem, aby lepiej przesuwać produkt.

Układ kierowniczy jest w pełni elektryczny o szerokim promieniu skrętu nawet 75 stopni.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE CRAB VALERIANA

SLIDE CRAB VALERIANA

SLIDE CRAB VALERIANA to idealna maszyna do zbioru roszponki i innych warzyw liściowych, gdzie rozeta liścia rośnie na krótkiej piętce, kombajn możemy używać w szklarniach lub na otwartym polu. Jego ładowność wynosi ok. 1000-1200 kg.

Najbardziej innowacyjnymi cechami, w porównaniu z wersją standardową, są – układ hydrauliczny najnowszej generacji oraz cztery koła skrętne, które ułatwiają manewrowanie, również na niewielkich przestrzeniach.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE TRAX VALERIANA

SLIDE TRAX VALERIANA

SLIDE TRAX VALERIANA to idealna maszyna do zbioru roszponki i innych warzyw liściowych, gdzie rozeta liścia rośnie na krótkiej piętce, uprawianych na otwartym polu.

Maszyna posiada takie same wyposażenie jak pozostałe kombajny z serii VALERIANA ale napęd przekazywany jest na gąsienice.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE T VALERIANA

SLIDE T VALERIANA

SLIDE T VALERIANA to zaczepiana do ciągnika maszyna do zbioru roszponki z automatycznym systemem załadunku i rozładunku pojemników znajdujących się z brzegu maszyny.

Maszyna jest wyposażona w półpionowy pas z prętami gwarantujący zbiór produktu bez jego uszkodzenia. Posiada czujniki elektrohydrauliczne z regulowaną wysokością cięcia sterowane przez operatora lub z kabiny ciągnika.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE TRAX SMALL

SLIDE TRAX SMALL

SLIDE TRAX SMALL to samobieżna maszyna na gąsienicach, optymalna do zbioru warzyw liściowych typu "baby leaf". Maszyna może być wyposażona w akcesoria umożliwiające transport warzyw bezpośrednio na przyczepę za pomocą przenośnika bocznego lub transportera pełnych i pustych skrzynek.

Najważniejszymi cechami technicznymi są: autopilot z regulacją prędkości aby dostosować ja w zależności od zbieranego produktu, czujniki elektro-hydrauliczne gwarantujące perfekcyjne cięcie przy dowolnej prędkości i wysokości, ostrze tnące, które obraca się na samocentrujących rolkach pokrytych gumą w celu poprawy trwałości ostrza.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE TRAX

SLIDE TRAX

SLIDE TRAX to samobieżna maszyna na gąsienicach 22/30 cm x 300 cm, optymalna do zbioru warzyw liściowych typu "baby leaf". Jej ładowność wynosi 2 tony. Maszyna może być wyposażona w akcesoria umożliwiające transport warzyw bezpośrednio na przyczepę za pomocą przenośnika bocznego lub transportera pełnych i pustych skrzynek.

Najważniejszymi cechami technicznymi są: autopilot z regulacją prędkości aby dostosować ja w zależności od zbieranego produktu, czujniki elektro-hydrauliczne gwarantujące perfekcyjne cięcie przy dowolnej prędkości i wysokości, ostrze tnące, które obraca się na samocentrujących rolkach pokrytych gumą w celu poprawy trwałości ostrza.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE

SLIDE

SLIDE to kombajn do zbioru warzyw liściowych typu "baby leaf", optymalny do pracy w szklarniach lub na otwartym polu, również na wilgotnej ziemi ponieważ posiada napęd na cztery koła. Zaprojektowana z myślą o warzywach liściowych takich jak młody szpinak, rukola itp. świeżo ciętych z przeznaczeniem na świeży rynek. Maszyna może być wyposażona w akcesoria umożliwiające transport warzyw bezpośrednio na przyczepę za pomocą przenośnika bocznego lub transportera pełnych i pustych skrzynek.

SLIDE jest wyposażona w kierownicę ze wspomaganiem hydraulicznym i tempomat z przyciskiem tymczasowo zatrzymującym prace urządzenia – zapamiętuje on ustawienia i w przypadku wznowienia pracy przywrócone zostają ustawienia sprzed zatrzymania.

Maszyna posiada również: ostrze tnące, które obraca się na samocentrujących rolkach pokrytych gumą w celu poprawy trwałości ostrza, szczotkę do czyszczenia pasa oraz czujniki elektro-hydrauliczne gwarantujące perfekcyjne cięcie.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE CRAB

SLIDE CRAB

SLIDE CRAB to idealna maszyna do zbioru rukoli, szpinaku i wszystkich warzyw liściowych uprawianych w szklarniach lub na otwartym polu.

Wersja SLIDE FW XL charakteryzuje się, w porównaniu z wersją standardową, mocniejsza konstrukcją, jak i ładownością ok. 1000-1200 kg. Najbardziej innowacyjnymi cechami jest układ hydrauliczny najnowszej generacji oraz cztery koła skrętne, które ułatwiają manewrowanie nawet na niewielkich przestrzeniach.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE SMALL

SLIDE SMALL

SLIDE SMALL została zaprojektowana z myślą o małych szklarniach, dlatego listwa tnąca znajduje się wewnątrz ramy. Wysokość koszenia kontrolowana jest za pomocą mechanicznego wałka oraz panelu ze wskaźnikiem poziomu, które zapewniają doskonałą kontrolę. Maszyna jest wyposażona w tylne koła napędowe i przednią oś skrętną.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE ECO

SLIDE ECO

SLIDE ECO to bezemisyjna maszyna z napędem elektrycznym do warzyw liściowych typu "baby leaf" o mocy 30 KW. Jej bateria może pracować nawet do 16 godzin, ładowanie trwa 3 godziny i można to zrobić za pomocą kabla 10A dostarczonego z maszyną, który można podłączyć do domowego gniazdka 220V. Średnia żywotność baterii to 1500 ładowań, co oznacza 4 lata nieprzerwanej pracy.

Dzięki mechanizmowi różnicowemu oraz kilku biegom promień skrętu to 75o. Maszyna wyposażona jest w wyłącznik awaryjny w postaci czujnika nacisku zamontowanego na platformie, który może być wciśnięty przez operatora w celu wyłączenia lub włączenia maszyny.

Dodatkowe akcesoria:


«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 » »»

Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www