HORTECH

Maszyny do warzyw

HORTECH - Seria KPH

Seria KPH

Kosze przyjęciowe HORTECH z serii KPH zostały zaprojektowane tak aby mogły być zasypywane z każdego rodzaju przyczep i naczep. Dodatkowo wyposażone są w sekcje czyszcząco sortujące z taśmami bocznymi do odprowadzania odpadów.

Każda sekcja składa się z 8 rolek z niezależnym napędem podzielonych na 3 frakcje: 1. Frakcja – czyszczenie + odpad 2. Frakcja – sortowanie (przerwa od 5mm do 55mm) 3. Frakcja – nadsort (opcjonalnie)

Szafa sterująca kosza wyposażona jest w bezstopniową regulację prędkości przesuwu podłogi oraz regulację szybkości rolek czyszczących.

Sekcje czyszcząco sortujące mogą się składać z wybranych rolek:

HORTECH - Kosz dozująy KD

Kosz dozująy KD

Kosze dozujące zapewniają ciągłość podawania warzyw dla kolejnych maszyn w liniach technologicznych. Są wyposażone w systemy kaskad służące do amortyzacji upadku podawanych do niego warzyw, minimalizując w ten sposób uszkodzenia produktu. Kosze stoją na nogach pozwalających na dostosowanie ich wysokości do własnych potrzeb.

Nasza firma produkuje kosze na zamówienie klienta przy czym wyróżniamy:

HORTECH - Napełniacz BIG BAG

Napełniacz BIG BAG

Napełniacz BIG-BAG służy do napełniania worków BIG-BAG za pomocą wózka widłowego. Zawieszamy na nim pusty worek i następnie za pomocą ręcznie otwieranej zasuwy, dozujemy warzywa do worka stopniowo podnosząc widły.

Urządzenie ma wiele zastosowań: można je wykorzystać ze stołami inspekcyjnymi, koszami przyjęciowymi i dozującymi lub po prostu podstawić pod przyczepę.

HORTECH - Przenośniki i elewatory na zamówienie

Przenośniki i elewatory na zamówienie

Oferujemy też wykonanie wszelkich przenośników taśmowych oraz elewatorów tasmowych na zamówienie klienta.

HORTECH - PT 4400

PT 4400

Taśmociąg HORTECH PT4400
- długość robocza 400cm
- szerokość taśmy 40cm
- silnik z przekładnią , stałe obroty, włącznik z zabezpieczeniem
- podwozie mobilne z regulacją kąta pracy
- przewód zasilający 5mb

HORTECH - Zwijarka szpulowa węża

Zwijarka szpulowa węża

Zaczepiana do ciągnika zwijarka maszyna pozwala na szybkie rozkładanie i zwijanie rurociągów irygacyjnych złożonych z elastycznych węży płaskich jak i zwijanie węży służących do rozlewania gnojowicy.

Urządzenie używa podwójnego napędu hydraulicznego z traktora.

Szpula ocynkowana, rama malowana.

Wymiary:

HORTECH - Automatyczny kombajn do pora

Automatyczny kombajn do pora

Baekelandt wprowadza rewolucyjną innowacje dla producentów pora. Pory może teraz podnieść tylko jedna osoba i nie ma potrzeby ręcznie wkładać go do skrzynek. Ten nowoopracowany kombajn nie tylko zbiera por, ale także automatycznie wrzuca go do skrzyni bez uszkadzania ich.

Działanie: Por jest unoszony przez taśmy pokryte miękkim materiałem podczas gdy korzeń jest wykopywany przez obracające się ostrza. Następnie ziemia usuwana jest przez shaker wytrząsający brud z korzenia po czym liście pora przycinane są do jednolitej długości, potem por przejeżdża przez kolejny shaker. Na koniec por zostaje położony na poziomej taśmie po której przemieszcza się do skrzyni automatycznie poruszającej się lewo-prawo aby zapewnić równe rozłożenie warzywa w środku, kierowcy zostaje jedynie regulacja wysokości cięcia oraz prędkości.

Wyposażenie:

HORTECH - Baekelandt myjka do pora

Baekelandt myjka do pora

Myjka do pora Baekelandt służy do mycia, obcinania oraz czyszczenia pora. Maszyna napędzana jest całkowicie hydraulicznie za pomocą agregata hydraulicznego z silnikiem elektrycznym.

Proces: Por należy umieścić na przenośniku taśmowym na początku maszyny. Najpierw liście lub/i korzeń obcinane są za pomocą obrotowych noży, potem liście i korzeń czyszczone są przez szczotki. Następnie por przechodzi przez 2 obrotowe bębny z wieloma palcami, które dodatkowo obierają pora z brudnych liści odrywając je.

Myjka posiada regulację każdej funkcji osobno oraz wszystkich jednocześnie.

HORTECH - Kolana PE-GW

Kolana PE-GW

Rozmiary: 90 x 3", 110 x 4"

HORTECH - Kolana PE-PE

Kolana PE-PE

Rozmiary: 90, 110


«« « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 14 » »»

Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www