HORTECH

Maszyny do warzyw

HORTECH - Gwiazda pieląca 250 mm mocowana na profilu 40x40

Gwiazda pieląca 250 mm mocowana na profilu 40x40

HORTECH - Gwiazda pieląca 390 mm mocowana na profilu 40x40

Gwiazda pieląca 390 mm mocowana na profilu 40x40

HORTECH - tabela

tabela

HORTECH - Nóż do obcinarki

Nóż do obcinarki

HORTECH - Obcinacz do szczypioru

Obcinacz do szczypioru

Obcinarki szczypioru Hortech to maszyny zaczepiane z tyłu ciągnika przeznaczone do ścinania listowia warzyw cebulowych. Maszyna pracuje na szerokości od 150 cm do 180 cm tak aby obcinać również listowie przewrócone przez wiatr po bokach rzędów oraz posiada hydraulicznie regulowaną wysokość pracy kontrolowaną manualnie.

Zamknięta budowa obcinarki idealnie spisuje się przy obróbce dużej ilości liści. Maszyna posiada 3 obrotowe wałki, każdy z 2 ostrzami umieszczonymi ukośnie jeden za drugim. Liście są odprowadzane na prawą stronę dzięki odpowiedniemu ustawieniu ostrzy. Specjalnie ukształtowany wylot zapewnia wdmuchiwanie liści w ślady ciągnika.

HORTECH - Stół obrotowy SO

Stół obrotowy SO

Blat stołu napędzany jest silnikiem elektrycznym z możliwością regulacji prędkości obrotowej tak aby zsynchronizować ją z wydajnością linii produkcyjnej.

HORTECH - Kopaczka do cebuli

Kopaczka do cebuli

Kopaczka do cebuli Hortech to solidny i łatwy w obsłudze kombajn do zbioru cebuli, ziemniaków, buraków itp.

Produkt jest zbierany z ziemi za pomocą kwadratowego wału żniwnego. Głębokość zbioru jest regulowana za pomocą regulowanych kół. Łożyska wału podnoszącego i przekładnia są chronione od podłoża za pomocą wypukłej tarczy z prawej strony i dłuta z lewej strony. Łożyska wału żniwnego są standardowo wyposażone w stałe smarownice, co ułatwia ich smarowanie.

Produkt jest następnie przenoszony przez rolkę podającą i bardzo duże talerze na pierwszą matę żniwną, która jest napędzana przez stalowe koła jezdne. Aby móc optymalnie wyczyścić produkt, każda mata do zbioru wyposażona jest w przetrząsacze o regulowanej wysokości. Następnie produkt trafia na drugą matę sitową napędzaną gumowymi kołami napędowymi. Pod matą zamontowany jest solidny wałek z tworzywa sztucznego ze zgarniaczem, który równomiernie dociska przesianą glebę, po czym produkt trafia do lejkowatej warstwy pokosu. Docisk rolek można regulować za pomocą standardowych kół jezdnych z tyłu kopaczki.

HORTECH - Odsiewacz spiralny

Odsiewacz spiralny

Odsiewacz spiralny służy do efektywnego usuwania ziemi z warzyw korzeniowych i bulwiastych takich jak np. ziemniaki, marchew, seler czy buraki. Odsiewacz wałkowy działa na zasadzie ocierania się produktów o siebie a także o wałki. Oddzielona ziemia wypada pomiędzy wałkami. Wałki spiralne są wykonane z poliuretanu (PU). Na życzenie klienta możliwa jest dowolna ilość wałków oraz różna szerokość. Rozstaw wałków jest regulowany bezstopniowo. Unikatowe rozwiązanie napędu szczotek i łożyskowania znacznie wydłużają żywotność urządzenia.

HORTECH - AB-AP

AB-AP

Proste urządzenie do formowania zagonów na glebie dobrze uprawionej, model AB kształtuje ziemię za pomocą systemu z lemieszami i dociska glebę wałkiem. Bardzo wytrzymała rama maszyny posiada bardzo łatwą regulację wysokości i szerokości pracy.

W opcji rozszerzenia z rozwijarką włókniny AP może pracować na każdym rodzaju ziemi. Formuje grządki za pomocą systemu lemieszy, a solidny wałek dociska glebę i jednocześnie rozkłada folię.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - Zwijadło łęcin pomidora

Zwijadło łęcin pomidora

Nawijak szklarniowy do łęcin pomidorów itp. Urządzenie usprawnia proces sprzątania łęcin pomidorów. Rama stalowa ocynkowana ogniowo, napęd hydrauliczny z ciągnika. Przystosowane do układu TUZ ciągnika oraz transportu wózkiem widłowym. Średnica szpuli: 1,80 m


«« « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 14 » »»

Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www