HORTECH

Maszyny do warzyw

HORTECH - Wywrotnica skrzyniopalet

Wywrotnica skrzyniopalet

Wywrotnica skrzyniopalet przeznaczona jest do rozładunku towaru ze skrzyniopalet. Wyposażona w podwójny siłownik hydrauliczny zapewnia stabilną pracę, nawet w przypadku rozładunku ciężkiego towaru.

HORTECH - Wywrotnica worków Big-Bag

Wywrotnica worków Big-Bag

Wywrotnica BIG-BAG bardzo powoli wywraca produkty z worków, opróżniając je na miękkie nachylenie podające je na przenośnik taśmowy. Konstrukcja wywrotnicy pozwala na rozładunek produktu bez uszkodzenia go.

Zmiana rozładowywanych worków jest szybka i prosta – worki Big-Bag ładowane są do wywrotnicy na palecie.

HORTECH - Przenośnik rolkowy

Przenośnik rolkowy

Przenośniki rolkowe przeznaczone są do transportu elementów o regularnych kształtach takich jak skrzynki, pudełka, palety itp. Do dyspozycji mamy tylko wersję grawitacyjną (bez napędu). Przenosniki rolkowe wyposażone są w rolki stalowe.

HORTECH - Standardowy kombajn do pora

Standardowy kombajn do pora

Standardowy kombajn do pora Baekelandt to maszyna przeznaczona dla mniejszych firm, które poszukują solidnej, wielofunkcyjnej maszyny o długiej żywotności.

Działanie: por jest unoszony przez taśmy pokryte miękkim materiałem podczas gdy korzeń rośliny wykopywany jest przez obracające się ostrza. Następnie ziemia usuwana jest przez shaker wytrząsający brud z korzeni po czym liście pora przycinane są do jednolitej długości, potem por przejeżdża przez kolejny shaker. Na koniec por zostaje umieszczony na poziomej taśmie z której odbiera go operator i ręcznie umieszcza go w skrzyni.

Wyposażenie:

HORTECH - Klatkowy rozdrabniacz ziemi

Klatkowy rozdrabniacz ziemi

Klatkowy rozdrabniacz ziemi to proste urządzenie do pracy na mało wymagających glebach. Rozdrabniacz zapewnia jednolite rozdrobnienie i wyrównanie ziemi na małej głębokości co pozwala na lepszą kontrolę głębokości sadzenia. Dzięki sztywnej metalowej budowie maszyna jest łatwa w czyszczeniu.

Dzięki niewielkiej wadze jest idealny dla ciągników o mniejszej sile podnoszenia.

HORTECH - Polerki do warzyw Allround

Polerki do warzyw Allround

Seria TD
Polerki z serii TD składają się z bębna obrotowego ze szczotkami obracającymi się w przeciwnym do niego kierunku, dzięki czemu bardzo dokładnie czyszczą one wierzchnią warstwę warzyw. W zależności od rodzaju warzywa oraz wymaganego rezultatu doradzimy w zakresie twardości szczotek.

Seria RM
Polerki z serii RM składają się z wahadła ze szczotkami poruszającymi się w przeciwnym kierunku, dzięki czemu bardzo dokładnie czyszczą one wierzchnią warstwę warzyw. Ten model polerki mniej nadaje się do długich i cienkich warzyw ale czyszczenie szczotek jest bardzo ułatwione. Dodatkowe wyposażenie:

HORTECH - Myjki do warzyw Allround

Myjki do warzyw Allround

Seria U
Myjki z serii U wyposażone są w taśmę siatkową z zabierakami, dzięki temu można kontrolować wysokość wyprowadzenia warzyw z myjki, a nadmiar wody spływa przez siatkę.

Seria UK
Myjki z serii UK są zaprojektowane tak aby pracować bez zbiornika na wodę. W tych myjkach zastosowany został specjalny system do odprowadzenia zanieczyszczeń z maszyny. Dzięki temu myjki z serii UK szczególnie spisują się przy pracy z wewnętrznym systemem recyrkulacji wody.

Seria PDK
Myjki z serii PDK przeznaczone są do mycia ziemniaków uprawianych w bardzo zakamienionych i twardych glebach. Przed myjką znajduje się zintegrowany odkamieniacz, który oczyszcza warzywa z ziemi i kamieni. Po odkamienianiu warzywa podawane są prosto do bębna myjącego. Myjki z serii PDK wyposażone są również w system odprowadzania zanieczyszczeń z dna maszyny – z tego powodu idealnie spisują się przy pracy z wewnętrznym systemem recyrkulacji wody.

Dodatkowe wyposażenie:

HORTECH - Odkamieniacze do warzyw Allround

Odkamieniacze do warzyw Allround

Zadaniem odkamieniacza Allround jest usuwanie ziemi i kamieni z warzyw uprawianych na mocno zakamienionych lub twardych glebach. Maszynę można zintegrować z myjką dla jeszcze lepszego efektu końcowego.

Dodatkowe wyposażenie:

HORTECH - Kosze przyjęciowe Allround

Kosze przyjęciowe Allround

Kosze przyjęciowe Allround przeznaczone są do rozładunku warzyw na początku linii technologicznej. Kosz został zaprojektowany w taki sposób, aby pozwalał na rozładunek z ciężarówki, wywrotnicy skrzyniopalet i BIG-BAGów. Ze względu na kąt ustawienia maszyny, przepływ warzyw zawsze będzie równomierny. Ponadto maszyna jest wyposażona w falownik, aby zapewnić regulowany przepływ warzyw.

Dodatkowe wyposażenie:

HORTECH - Wywrotnica skrzyniopalet do kapusty Allround

Wywrotnica skrzyniopalet do kapusty Allround

Wywrotnica skrzyniopalet do kapusty Allround została zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie zmniejszyć wysokość spadania warzyw, a co za tym idzie, zminimalizować ich uszkodzenie. Odbywa się to poprzez ostrożne przekręcanie skrzyniopalety prosto na taśmę, która następnie transportuje warzywa na linię technologiczną.

Dodatkowe wyposażenie:


«« « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 14 » »»

Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www