HORTECH

Uprawa ziemi

HORTECH - Pielnik międzyrzędowy HORTECH

Pielnik międzyrzędowy HORTECH

Pielnik międzyrzędowy HORTECH to wielozadaniowe urzadzenie, które skupia w sobie 3 funkcje: usuwanie chwastów oraz dozowanie, rozprowadzanie i mieszanie z gleba nawozu. Charakteryzuje się solidną konstrukcją dzięki solidnemu mocowaniu elementów na sztywnej ramie i układem równoległoboku, który pozwala na dokładne kopiowanie terenu. Koło podporowe sekcji posiada łozyskowana oś, dzięki której jej żywotność pracy jest o wiele dłuższa.

Pielnik w różnych wersjach może składać się z sekcji roboczych 2-rzędowych, 3-rzędowych lub 4-rzędowych w zależności od szerokości międzyrzędzia. Każda sekcja posiada niezależną regulację głębokości i szerokości pracy dźwignią oraz możliwość podniesienia i zablokowania jej blokadą zabezpieczającą.

Środkowe elementy robocze składają się z 5 ruchomych zębów roboczych (bazowo gęsiostopy 150 mm) oraz opcjonalnie 2 płyt osłonowych z maksymalną szerokością roboczą 75 cm. Natomiast elementy brzegowe posiadają 3 ruchome zęby robocze z opcjonalną 1 płytą osłaniającą z maksymalną szerokością roboczą 45 cm. Istnieje możliwość zastąpienia gęsiostóp wybranym narzędziem roboczym.

Dodatkowo za elementami roboczymi można zamontować zestaw gwiazd pielących 250 mm (dla międzyrzędzi do 450 mm) lub 370 - 390 mm (dla międzyrzędzi 450 - 750 mm) z regulowaną wysokością pracy. Istnieje możliwość podniesienia elementów z gwiazdami pielącymi jednocześnie zostawiając resztę sekcji w pracy.

Plastikowy dozownik pozwala na dostosowanie ilości podawanego nawozu, rozprowadza go w rzędzie przy roślinie. Podstawowo maszyna posiada 2 zbiorniki na nawóz o pojemności uzależnionej od ilości obsługiwanych przez maszynę rzędów.

Dodatkowe akcesoria:

Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone Sadzenie na folii z #HortechOver iPolska profesjonalne strony www