HORTECH

Zbiór

 Kombajny do zbioru pora

HORTECH - Automatyczny kombajn do pora

Automatyczny kombajn do pora

Baekelandt wprowadza rewolucyjną innowacje dla producentów pora. Pory może teraz podnieść tylko jedna osoba i nie ma potrzeby ręcznie wkładać go do skrzynek. Ten nowoopracowany kombajn nie tylko zbiera por, ale także automatycznie wrzuca go do skrzyni bez uszkadzania ich.

Działanie: Por jest unoszony przez taśmy pokryte miękkim materiałem podczas gdy korzeń jest wykopywany przez obracające się ostrza. Następnie ziemia usuwana jest przez shaker wytrząsający brud z korzenia po czym liście pora przycinane są do jednolitej długości, potem por przejeżdża przez kolejny shaker. Na koniec por zostaje położony na poziomej taśmie po której przemieszcza się do skrzyni automatycznie poruszającej się lewo-prawo aby zapewnić równe rozłożenie warzywa w środku, kierowcy zostaje jedynie regulacja wysokości cięcia oraz prędkości.

Wyposażenie:

HORTECH - Standardowy kombajn do pora

Standardowy kombajn do pora

Standardowy kombajn do pora Baekelandt to maszyna przeznaczona dla mniejszych firm, które poszukują solidnej, wielofunkcyjnej maszyny o długiej żywotności.

Działanie: por jest unoszony przez taśmy pokryte miękkim materiałem podczas gdy korzeń rośliny wykopywany jest przez obracające się ostrza. Następnie ziemia usuwana jest przez shaker wytrząsający brud z korzeni po czym liście pora przycinane są do jednolitej długości, potem por przejeżdża przez kolejny shaker. Na koniec por zostaje umieszczony na poziomej taśmie z której odbiera go operator i ręcznie umieszcza go w skrzyni.

Wyposażenie:

Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www