HORTECH

Uprawa i formowanie zagonów

  Glebogryzarki, pileniki i rozdrabniacze ziemi do uprawy warzyw kapustnych i sałaty

HORTECH - AF SUPER

AF SUPER

Glebogryzarka AF SUPER pozwala na głeboką uprawę ziemi bez zmiany jej naturalnej struktury. Zęby tylnego wirnika rozbijają dodatkowo powierzchowne grudy i przesuwają większe do wirnika przedniego, który dodatkowo je rozdrabnia.

Maszyna AF SUPER zapewnia bardzo dobre przygotowanie gleby do siewu lub sadzenia, otrzmujemy właściwą strukturę gleby, co pozwala na dobre odprowadzanie wody, a co za tym idzie - jednorodność produktu.

Możliwa jest równoczesna praca 2 lub 3 maszyn AF SUPER połączonych w składanej ramie AIRONE z kołami w komplecie.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - AI MAXI

AI MAXI

Glebogryzarka AI MAXI jest dobrym rozwiązaniem na ciężkie i zakamienione gleby. Wał obraca się w przeciwnym kierunku do jazdy, ziemia jest dobrze rozdrobniona a grudy i resztki pożniwne dzięki prętowemu grillowi zostają na dnie formowanego zagonu. Możemy uprawiać na płasko, formować redliny lub zagony. AI MAXI ma bardzo szeroką gamę zastosowań w ogrodnictwie.

Możliwa jest równoczesna praca 2 lub 3 maszyn AI MAXI połączonych w składanej ramie AIRONE z kołami w komplecie.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - AI MAXI DG

AI MAXI DG

Glebogryzarka AI MAXI DG jest optymalnym rozwiązaniem do przygotowania gleb ciężkich i wilgotnych. Jest to ulepszona wersja AI MAXI. Maszyna wyposażona jest w opatentowany podwójny stalowy grill prętowy przesiewający.

Dzięki systemowi aktywnych prętów przesiewających oczyszcza się samoistnie nawet jeśli gleba jest bardzo mokra, uzyskując miękką i dobrze wyrównaną ziemię bez żadnych pozostałości na powierzchni. Ziemia jest dobrze rozdrobniona a grudy i resztki pożniwne dzięki prętowemu grillowi zostają na dnie formowanego zagonu.

Możliwa jest równoczesna praca 2 lub 3 maszyn AI MAXI połączonych w składanej ramie AIRONE z kołami w komplecie.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - Pielnik międzyrzędowy

Pielnik międzyrzędowy

Pielniki do warzyw stosowane są do mechanicznego niszczenie chwastów. Pozwalają one na zmniejszenie lub całkowite uniknięcie chemicznej ochrony roślin.
Do zalet mechanicznego pielenia należą również: usuwanie zaskorupień wierzchniej warstwy ziemi oraz poprawa napowietrzenia gleby, dzięki czemu woda i składniki odżywcze łatwiej trafiają do korzeni roślin.

Pielnik dostępny jest w 2 wersjach: na ramie sztywnej lub wyposażony w hydrauliczny układ prowadzenia. Pielnik hydrauliczny pozwala na sterowanie maszyną przez operatora niezależnie od ciągnika co znacznie ułatwia pielenie dużych upraw polowych.

Każdy pielnik może zostać wyposażony w zęby sprężyste z różnymi możliwymi gęsiostopkami na zakończeniu lub inne narzędzia wybrane przez klienta. Najczęściej instalowane przez nas są: Gęsiostopka typu serce przykręcane lub montowane na kołki, słupice z redlicą lub redlice montowane bezpośrednio na zębie sprężystym.

Jako producent maszyn rolniczych dążymy do tego aby nasze pielniki do warzyw były w pełni konfigurowalne - możemy dostosować każdą maszynę do Twoich potrzeb. Maksymalna szerokość ramy to 3m a rozstaw i liczba sekcji roboczych zależy tylko od ciebie!

Do opcjonalnych narzędzi należą:

HORTECH - Rozwijarka włókniny mod. P

Rozwijarka włókniny mod. P

Regulowana maszyna, optymalna do układania folii plastikowej, celulozowej lub biodegradowalnej. Występuje w dwóch modelach: P140 na max. szerokość folii 140 cm oraz P190 dla max. szerokość 190 cm. i oba są dostępne z gumowymi kółkami i/lub przednim wałkiem.

Pokrycie wolnej gleby wokół upraw naturalnym lub plastikowym materiałem; unikając w ten sposób docierania do ziemi światła dziennego zapobiega rozwojowi chwastów.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - AB-AP

AB-AP

Proste urządzenie do formowania zagonów na glebie dobrze uprawionej, model AB kształtuje ziemię za pomocą systemu z lemieszami i dociska glebę wałkiem. Bardzo wytrzymała rama maszyny posiada bardzo łatwą regulację wysokości i szerokości pracy.

W opcji rozszerzenia z rozwijarką włókniny AP może pracować na każdym rodzaju ziemi. Formuje grządki za pomocą systemu lemieszy, a solidny wałek dociska glebę i jednocześnie rozkłada folię.

Dodatkowe akcesoria:

Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www