HORTECH

Przetwarzanie

 Maszyny do rozładunku, transportu, czyszczenia oraz pakowania warzyw korzeniowych

HORTECH - Seria KPB

Seria KPB

Kosze przyjęciowe HORTECH z serii KPB są przystosowane do rozładunku i przekazania produktu na linię sortującą, również prosto ze skrzyniopalet i BIG-BAGów. Kosze zostały zaprojektowane tak aby mogły być zasypywane z każdego rodzaju przyczep i naczep. Ich wielką zaleta jest kompaktowa konstrukcja, która pozwala na zaoszczędzenie miejsca w małych sortowniach.

Rama nośna stanowi bardzo solidny element konstrukcji przez wykonanie jej w całości z elementów stalowych. Podłoga kosza wykonana jest z łańcuchów transportowych połączonych belkami oraz okrytych taśmą, dzięki takiemu rozwiązaniu jest w stanie przenosić duże ciężary i zapewnia długą i bezawaryjna pracę.

Szafa sterująca urządzenia jest wyposażona w bezstopniową regulację prędkości przesuwu podłogi. Kosz przyjęciowy KPB w zależności od szerokości i długości podłogi posiada jednostronny lub dwustronny napęd.

HORTECH - Stół inspekcyjny seria SI

Stół inspekcyjny seria SI

Urządzenie przeznaczone do prowadzenia kontroli warzyw. Produkt transportują rolki, które podczas pracy kręcą się wokół własnej osi, dzięki czemu transportowane warzywa nieustannie są obracane, co ułatwia inspekcję. Rolka uchylna sprawia, że niepożądane odpady z wnętrza konstrukcji stołu wydostają się na zewnątrz. Z dwóch stron znajdują się rynny do odprowadzania odpadów. Odpady mogą być odprowadzane za pomocą przenośników.

HORTECH - Czyszczarka szczotkowa

Czyszczarka szczotkowa

Czyszczarka szczotkowa do warzyw HORTECH to urządzenie, które wspomaga pracę i zwiększa jakość otrzymanego produktu. Służy do prostego i szybkiego czyszczenia warzyw m.in. ziemniaków, cebuli, buraczków z ziemi, łuski i korzeni.

Urządzenie wyposażone jest w szczotki, które dzięki odpowiedniemu kształtowi i twardości skutecznie czyści warzywa. Unikatowe rozwiązanie napędu szczotek i łożyskowania znacznie wydłużają żywotność urządzenia.

HORTECH - Napełniacz skrzynek HN2

Napełniacz skrzynek HN2

System napełniania skrzynek służy do szybkiego i sprawnego napełniania kartonów lub skrzynek warzywami podczas procesu pakowania. Urządzenie za pomocą sygnałów z wagi dozuje naważoną porcje do kartonów lub skrzynek. Proces ten jest automatyczny, maszyna posiada 2 zbiorniki które pozwalają na szybką pracę podczas dozowania warzyw do opakowania. Urządzenie zbudowane jest z materiałów i komponentów wysokiej jakości, do zastosowań w pakowniach warzyw. Urządzenie możliwe do podłączenia z większością wag kubełkowych/kanałowych itp.

HORTECH - Napełniacz skrzyniopalet NSH-1200

Napełniacz skrzyniopalet NSH-1200

Napełniacz skrzyniopalet NSH został przystosowany do obsługi 2 skrzyniopalet aby sprawnie przyspieszać ich załadunek, jest kompatybilny z większością skrzyniopalet dostępnych na rynku. Możliwe jest podnoszenie i opuszczanie taśmy za pomocą wciągarki i sterowania pilotem.

W podstawowej wersji urządzenie pozwala na załadunek skrzyniopalet płodami rolnymi. Końcówka taśmy wprowadzana do skrzyniopalety w celu ograniczenia zniszczeń wśród transportowanego produktu.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - Seria KPH

Seria KPH

Kosze przyjęciowe HORTECH z serii KPH zostały zaprojektowane tak aby mogły być zasypywane z każdego rodzaju przyczep i naczep. Dodatkowo wyposażone są w sekcje czyszcząco sortujące z taśmami bocznymi do odprowadzania odpadów.

Każda sekcja składa się z 8 rolek z niezależnym napędem podzielonych na 3 frakcje: 1. Frakcja – czyszczenie + odpad 2. Frakcja – sortowanie (przerwa od 5mm do 55mm) 3. Frakcja – nadsort (opcjonalnie)

Szafa sterująca kosza wyposażona jest w bezstopniową regulację prędkości przesuwu podłogi oraz regulację szybkości rolek czyszczących.

Sekcje czyszcząco sortujące mogą się składać z wybranych rolek:

HORTECH - Kosz dozująy KD

Kosz dozująy KD

Kosze dozujące zapewniają ciągłość podawania warzyw dla kolejnych maszyn w liniach technologicznych. Są wyposażone w systemy kaskad służące do amortyzacji upadku podawanych do niego warzyw, minimalizując w ten sposób uszkodzenia produktu. Kosze stoją na nogach pozwalających na dostosowanie ich wysokości do własnych potrzeb.

Nasza firma produkuje kosze na zamówienie klienta przy czym wyróżniamy:

HORTECH - Napełniacz BIG BAG

Napełniacz BIG BAG

Napełniacz BIG-BAG służy do napełniania worków BIG-BAG za pomocą wózka widłowego. Zawieszamy na nim pusty worek i następnie za pomocą ręcznie otwieranej zasuwy, dozujemy warzywa do worka stopniowo podnosząc widły.

Urządzenie ma wiele zastosowań: można je wykorzystać ze stołami inspekcyjnymi, koszami przyjęciowymi i dozującymi lub po prostu podstawić pod przyczepę.

HORTECH - PT 4400

PT 4400

Taśmociąg HORTECH PT4400
- długość robocza 400cm
- szerokość taśmy 40cm
- silnik z przekładnią , stałe obroty, włącznik z zabezpieczeniem
- podwozie mobilne z regulacją kąta pracy
- przewód zasilający 5mb

HORTECH - Stół obrotowy SO

Stół obrotowy SO

Blat stołu napędzany jest silnikiem elektrycznym z możliwością regulacji prędkości obrotowej tak aby zsynchronizować ją z wydajnością linii produkcyjnej.

HORTECH - Odsiewacz spiralny

Odsiewacz spiralny

Odsiewacz spiralny służy do efektywnego usuwania ziemi z warzyw korzeniowych i bulwiastych takich jak np. ziemniaki, marchew, seler czy buraki. Odsiewacz wałkowy działa na zasadzie ocierania się produktów o siebie a także o wałki. Oddzielona ziemia wypada pomiędzy wałkami. Wałki spiralne są wykonane z poliuretanu (PU). Na życzenie klienta możliwa jest dowolna ilość wałków oraz różna szerokość. Rozstaw wałków jest regulowany bezstopniowo. Unikatowe rozwiązanie napędu szczotek i łożyskowania znacznie wydłużają żywotność urządzenia.

HORTECH - Wywrotnica skrzyniopalet

Wywrotnica skrzyniopalet

Wywrotnica skrzyniopalet przeznaczona jest do rozładunku towaru ze skrzyniopalet. Wyposażona w podwójny siłownik hydrauliczny zapewnia stabilną pracę, nawet w przypadku rozładunku ciężkiego towaru.


«« « 1 2 3 » »»

Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www