HORTECH

Zbiór

 Kombajny do sałat typu baby leaf

HORTECH - RAPID

RAPID

RAPID to maszyna optymalna do zbioru warzyw głowiastych, takich jak sałata, endywia i rzodkiew. Maszyna wyposażona jest w system pasów dwufalowych, który umożliwia zbiór i transport produktu na górny pas. Na zamówienie istnieje możliwość transportu produktu bezpośrednio do przyczepy.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE ENDIVIA

SLIDE ENDIVIA

SLIDE ENDIVIA to idealna maszyna do zbioru warzyw głowiastych uprawianych na otwartym polu. Maszynę można spersonalizować, dodając podnośnik, pasy lub karuzele do załadunku pojemników lub skrzynek.

Najbardziej innowacyjnymi cechami są: układ hydrauliczny najnowszej generacji oraz cztery koła skrętne, które ułatwiają manewry, także na niewielkich przestrzeniach.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE VALERIANA

SLIDE VALERIANA

SLIDE VALERIANA to maszyna do zbioru roszponki. System tnący wyposażony jest w specjalny heder, który podbiera ścinany produkt w taki sposób, aby nóż tnący był stanie ścinać produkt bez uszkodzeń i strat. Pozwala na prace na każdym rodzaju ziemi uprawnej, zarówno na piaszczystej, jak i normalnej. Wysokość koszenia kontrolowana jest za pomocą panelu sterowania ze wskaźnikiem poziomu cięcia.

Ucięty produkt podawany jest na taśmę wibracyjną, która oczyszcza go z piasku lub ziemi, bez przewracania, produkt jest transportowany specjalną taśmą do miejsca rozładunku. Prędkość taśmy jest regulowana. Możliwe jest rozpoczęcie automatycznego ruchu do przodu maszyny z żądaną prędkością roboczą.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE VALERIANA ECO

SLIDE VALERIANA ECO

SLIDE VALERIANA ECO to kombajn z napędem elektrycznym przeznaczony do zbioru roszponki. Wyposażony jest w trójfazowe silniki asynchroniczne, bez szczotek.

Wyposażony jest również w nowego typu akumulatory 48V, o mocy 450 A/h, wytrzymujące do 16 godzin pracy i posiadające wbudowaną ładowarkę. Nowy system przenośników grzebieniowych jest umieszczony nad hederem, aby lepiej przesuwać produkt.

Układ kierowniczy jest w pełni elektryczny o szerokim promieniu skrętu nawet 75 stopni.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE CRAB VALERIANA

SLIDE CRAB VALERIANA

SLIDE CRAB VALERIANA to idealna maszyna do zbioru roszponki i innych warzyw liściowych, gdzie rozeta liścia rośnie na krótkiej piętce, kombajn możemy używać w szklarniach lub na otwartym polu. Jego ładowność wynosi ok. 1000-1200 kg.

Najbardziej innowacyjnymi cechami, w porównaniu z wersją standardową, są – układ hydrauliczny najnowszej generacji oraz cztery koła skrętne, które ułatwiają manewrowanie, również na niewielkich przestrzeniach.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE TRAX VALERIANA

SLIDE TRAX VALERIANA

SLIDE TRAX VALERIANA to idealna maszyna do zbioru roszponki i innych warzyw liściowych, gdzie rozeta liścia rośnie na krótkiej piętce, uprawianych na otwartym polu.

Maszyna posiada takie same wyposażenie jak pozostałe kombajny z serii VALERIANA ale napęd przekazywany jest na gąsienice.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE T VALERIANA

SLIDE T VALERIANA

SLIDE T VALERIANA to zaczepiana do ciągnika maszyna do zbioru roszponki z automatycznym systemem załadunku i rozładunku pojemników znajdujących się z brzegu maszyny.

Maszyna jest wyposażona w półpionowy pas z prętami gwarantujący zbiór produktu bez jego uszkodzenia. Posiada czujniki elektrohydrauliczne z regulowaną wysokością cięcia sterowane przez operatora lub z kabiny ciągnika.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE TRAX SMALL

SLIDE TRAX SMALL

SLIDE TRAX SMALL to samobieżna maszyna na gąsienicach, optymalna do zbioru warzyw liściowych typu "baby leaf". Maszyna może być wyposażona w akcesoria umożliwiające transport warzyw bezpośrednio na przyczepę za pomocą przenośnika bocznego lub transportera pełnych i pustych skrzynek.

Najważniejszymi cechami technicznymi są: autopilot z regulacją prędkości aby dostosować ja w zależności od zbieranego produktu, czujniki elektro-hydrauliczne gwarantujące perfekcyjne cięcie przy dowolnej prędkości i wysokości, ostrze tnące, które obraca się na samocentrujących rolkach pokrytych gumą w celu poprawy trwałości ostrza.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE TRAX

SLIDE TRAX

SLIDE TRAX to samobieżna maszyna na gąsienicach 22/30 cm x 300 cm, optymalna do zbioru warzyw liściowych typu "baby leaf". Jej ładowność wynosi 2 tony. Maszyna może być wyposażona w akcesoria umożliwiające transport warzyw bezpośrednio na przyczepę za pomocą przenośnika bocznego lub transportera pełnych i pustych skrzynek.

Najważniejszymi cechami technicznymi są: autopilot z regulacją prędkości aby dostosować ja w zależności od zbieranego produktu, czujniki elektro-hydrauliczne gwarantujące perfekcyjne cięcie przy dowolnej prędkości i wysokości, ostrze tnące, które obraca się na samocentrujących rolkach pokrytych gumą w celu poprawy trwałości ostrza.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE

SLIDE

SLIDE to kombajn do zbioru warzyw liściowych typu "baby leaf", optymalny do pracy w szklarniach lub na otwartym polu, również na wilgotnej ziemi ponieważ posiada napęd na cztery koła. Zaprojektowana z myślą o warzywach liściowych takich jak młody szpinak, rukola itp. świeżo ciętych z przeznaczeniem na świeży rynek. Maszyna może być wyposażona w akcesoria umożliwiające transport warzyw bezpośrednio na przyczepę za pomocą przenośnika bocznego lub transportera pełnych i pustych skrzynek.

SLIDE jest wyposażona w kierownicę ze wspomaganiem hydraulicznym i tempomat z przyciskiem tymczasowo zatrzymującym prace urządzenia – zapamiętuje on ustawienia i w przypadku wznowienia pracy przywrócone zostają ustawienia sprzed zatrzymania.

Maszyna posiada również: ostrze tnące, które obraca się na samocentrujących rolkach pokrytych gumą w celu poprawy trwałości ostrza, szczotkę do czyszczenia pasa oraz czujniki elektro-hydrauliczne gwarantujące perfekcyjne cięcie.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE CRAB

SLIDE CRAB

SLIDE CRAB to idealna maszyna do zbioru rukoli, szpinaku i wszystkich warzyw liściowych uprawianych w szklarniach lub na otwartym polu.

Wersja SLIDE FW XL charakteryzuje się, w porównaniu z wersją standardową, mocniejsza konstrukcją, jak i ładownością ok. 1000-1200 kg. Najbardziej innowacyjnymi cechami jest układ hydrauliczny najnowszej generacji oraz cztery koła skrętne, które ułatwiają manewrowanie nawet na niewielkich przestrzeniach.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SLIDE SMALL

SLIDE SMALL

SLIDE SMALL została zaprojektowana z myślą o małych szklarniach, dlatego listwa tnąca znajduje się wewnątrz ramy. Wysokość koszenia kontrolowana jest za pomocą mechanicznego wałka oraz panelu ze wskaźnikiem poziomu, które zapewniają doskonałą kontrolę. Maszyna jest wyposażona w tylne koła napędowe i przednią oś skrętną.

Dodatkowe akcesoria:


«« « 1 2 » »»

Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www