HORTECH

Zbiór

 Kopaczka do cebuli i obcinacz do szczypioru

HORTECH - Obcinacz do szczypioru

Obcinacz do szczypioru

Obcinarki szczypioru Hortech to maszyny zaczepiane z tyłu ciągnika przeznaczone do ścinania listowia warzyw cebulowych. Maszyna pracuje na szerokości od 150 cm do 180 cm tak aby obcinać również listowie przewrócone przez wiatr po bokach rzędów oraz posiada hydraulicznie regulowaną wysokość pracy kontrolowaną manualnie.

Zamknięta budowa obcinarki idealnie spisuje się przy obróbce dużej ilości liści. Maszyna posiada 3 obrotowe wałki, każdy z 2 ostrzami umieszczonymi ukośnie jeden za drugim. Liście są odprowadzane na prawą stronę dzięki odpowiedniemu ustawieniu ostrzy. Specjalnie ukształtowany wylot zapewnia wdmuchiwanie liści w ślady ciągnika.

HORTECH - Kopaczka do cebuli

Kopaczka do cebuli

Kopaczka do cebuli Hortech to solidny i łatwy w obsłudze kombajn do zbioru cebuli, ziemniaków, buraków itp.

Produkt jest zbierany z ziemi za pomocą kwadratowego wału żniwnego. Głębokość zbioru jest regulowana za pomocą regulowanych kół. Łożyska wału podnoszącego i przekładnia są chronione od podłoża za pomocą wypukłej tarczy z prawej strony i dłuta z lewej strony. Łożyska wału żniwnego są standardowo wyposażone w stałe smarownice, co ułatwia ich smarowanie.

Produkt jest następnie przenoszony przez rolkę podającą i bardzo duże talerze na pierwszą matę żniwną, która jest napędzana przez stalowe koła jezdne. Aby móc optymalnie wyczyścić produkt, każda mata do zbioru wyposażona jest w przetrząsacze o regulowanej wysokości. Następnie produkt trafia na drugą matę sitową napędzaną gumowymi kołami napędowymi. Pod matą zamontowany jest solidny wałek z tworzywa sztucznego ze zgarniaczem, który równomiernie dociska przesianą glebę, po czym produkt trafia do lejkowatej warstwy pokosu. Docisk rolek można regulować za pomocą standardowych kół jezdnych z tyłu kopaczki.

Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www