HORTECH

Pielnik międzyrzędowy

HORTECH

Pielniki do warzyw stosowane są do mechanicznego niszczenie chwastów. Pozwalają one na zmniejszenie lub całkowite uniknięcie chemicznej ochrony roślin.
Do zalet mechanicznego pielenia należą również: usuwanie zaskorupień wierzchniej warstwy ziemi oraz poprawa napowietrzenia gleby, dzięki czemu woda i składniki odżywcze łatwiej trafiają do korzeni roślin.

Pielnik dostępny jest w 2 wersjach: na ramie sztywnej lub wyposażony w hydrauliczny układ prowadzenia. Pielnik hydrauliczny pozwala na sterowanie maszyną przez operatora niezależnie od ciągnika co znacznie ułatwia pielenie dużych upraw polowych.

Każdy pielnik może zostać wyposażony w zęby sprężyste z różnymi możliwymi gęsiostopkami na zakończeniu lub inne narzędzia wybrane przez klienta. Najczęściej instalowane przez nas są: Gęsiostopka typu serce przykręcane lub montowane na kołki, słupice z redlicą lub redlice montowane bezpośrednio na zębie sprężystym.

Jako producent maszyn rolniczych dążymy do tego aby nasze pielniki do warzyw były w pełni konfigurowalne - możemy dostosować każdą maszynę do Twoich potrzeb. Maksymalna szerokość ramy to 3m a rozstaw i liczba sekcji roboczych zależy tylko od ciebie!

Do opcjonalnych narzędzi należą:

  • Podsiewacz nawozu ze zbiornikiem 160l (lub dwoma zbiornikami zależnie od gabarytów maszyny) regulowany za pomocą pokrętła
  • Koła podporowe gumowe do regulacji głębokości pracy - cechują się cichszą pracą oraz lepszymi właściwościami samoczyszczącymi
  • Gwiazdy pielące - stosowane do pielenia warzyw w środku rzędu, możliwe jest unoszenie sekcji pielących z gwiazdami kiedy nie są potrzebne
  • Płyty osłonowe - zabezpieczają rośliny przed zasypaniem w trakcie pracy pielnika
  • Brony pielące - zęby sprężyste zapewniające dokładniejsze i bardziej agresywne niszczenie chwastów między rzędami
Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www