HORTECH

Irrimec Opti Rain

Najlepsze rozwiązanie dla wysokich zysków i doskonałej wydajności.

HORTECH - Opti Rain ST4

Opti Rain ST4

Deszczownia szpulowa Irrimec Opti Rain ST4 to najlepsze rozwiązanie dla wysokich zysków i doskonałej wydajności. Priorytet to bezpieczeństwo. Podwozie ze stali formowanej o wysokiej wytrzymałości. Regulowany rozstaw kół zapewnia większą stabilność w transporcie.

HORTECH - Opti Rain ST45

Opti Rain ST45

Deszczownia szpulowa Irrimec Opti Rain ST45 to najlepsze rozwiązanie dla wysokich zysków i doskonałej wydajności. Priorytet to bezpieczeństwo. Podwozie ze stali formowanej o wysokiej wytrzymałości. Regulowany rozstaw kół zapewnia większą stabilność w transporcie.

HORTECH - Opti Rain ST15

Opti Rain ST15

Deszczownia szpulowa Irrimec Opti Rain ST15 to najlepsze rozwiązanie dla wysokich zysków i doskonałej wydajności. Priorytet to bezpieczeństwo. Podwozie ze stali formowanej o wysokiej wytrzymałości. Regulowany rozstaw kół zapewnia większą stabilność w transporcie.

HORTECH - Opti Rain ST6

Opti Rain ST6

Deszczownia szpulowa Irrimec Opti Rain ST6 to najlepsze rozwiązanie dla wysokich zysków i doskonałej wydajności. Priorytet to bezpieczeństwo. Podwozie ze stali formowanej o wysokiej wytrzymałości. Regulowany rozstaw kół zapewnia większą stabilność w transporcie.

HORTECH - Opti Rain ST7

Opti Rain ST7

Deszczownia szpulowa Irrimec Opti Rain ST7 to najlepsze rozwiązanie dla wysokich zysków i doskonałej wydajności. Priorytet to bezpieczeństwo. Podwozie ze stali formowanej o wysokiej wytrzymałości. Regulowany rozstaw kół zapewnia większą stabilność w transporcie.

HORTECH - Opti Rain ST8

Opti Rain ST8

Deszczownia szpulowa Irrimec Opti Rain ST8 to najlepsze rozwiązanie dla wysokich zysków i doskonałej wydajności. Priorytet to bezpieczeństwo. Podwozie ze stali formowanej o wysokiej wytrzymałości. Regulowany rozstaw kół zapewnia większą stabilność w transporcie.

Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www