HORTECH

Inne

 Maszyny do zbioru warzyw głowiastych oraz czyszczenia warzyw liściastych.

HORTECH - RAPID

RAPID

RAPID to maszyna optymalna do zbioru warzyw głowiastych, takich jak sałata, endywia i rzodkiew. Maszyna wyposażona jest w system pasów dwufalowych, który umożliwia zbiór i transport produktu na górny pas. Na zamówienie istnieje możliwość transportu produktu bezpośrednio do przyczepy.

Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - SHAKER STATION

SHAKER STATION

SHAKER STATION jest idealna do czyszczenia młodej sałaty, rukoli i młodego szpinaku, z wydajnością 100 skrzynek na godzinę. Jest w stanie zagwarantować doskonałe oczyszczenie produktu, odrzucając również najmniejsze liścienie (w przypadku młodego szpinaku) oraz inne zanieczyszczenia rukoli i młodej sałaty.
Wykonana w całości ze stali nierdzewnej, praktyczna i uniwersalna dzięki zmniejszonym wymiarom.
Dodatkowe akcesoria:

HORTECH - Automatyczny kombajn do pora

Automatyczny kombajn do pora

Baekelandt wprowadza rewolucyjną innowacje dla producentów pora. Pory może teraz podnieść tylko jedna osoba i nie ma potrzeby ręcznie wkładać go do skrzynek. Ten nowoopracowany kombajn nie tylko zbiera por, ale także automatycznie wrzuca go do skrzyni bez uszkadzania ich.

Działanie: Por jest unoszony przez taśmy pokryte miękkim materiałem podczas gdy korzeń jest wykopywany przez obracające się ostrza. Następnie ziemia usuwana jest przez shaker wytrząsający brud z korzenia po czym liście pora przycinane są do jednolitej długości, potem por przejeżdża przez kolejny shaker. Na koniec por zostaje położony na poziomej taśmie po której przemieszcza się do skrzyni automatycznie poruszającej się lewo-prawo aby zapewnić równe rozłożenie warzywa w środku, kierowcy zostaje jedynie regulacja wysokości cięcia oraz prędkości.

Wyposażenie:

HORTECH - Obcinacz do szczypioru

Obcinacz do szczypioru

Obcinarki szczypioru Hortech to maszyny zaczepiane z tyłu ciągnika przeznaczone do ścinania listowia warzyw cebulowych. Maszyna pracuje na szerokości od 150 cm do 180 cm tak aby obcinać również listowie przewrócone przez wiatr po bokach rzędów oraz posiada hydraulicznie regulowaną wysokość pracy kontrolowaną manualnie.

Zamknięta budowa obcinarki idealnie spisuje się przy obróbce dużej ilości liści. Maszyna posiada 3 obrotowe wałki, każdy z 2 ostrzami umieszczonymi ukośnie jeden za drugim. Liście są odprowadzane na prawą stronę dzięki odpowiedniemu ustawieniu ostrzy. Specjalnie ukształtowany wylot zapewnia wdmuchiwanie liści w ślady ciągnika.

HORTECH - Kopaczka do cebuli

Kopaczka do cebuli

Kopaczka do cebuli Hortech to solidny i łatwy w obsłudze kombajn do zbioru cebuli, ziemniaków, buraków itp.

Produkt jest zbierany z ziemi za pomocą kwadratowego wału żniwnego. Głębokość zbioru jest regulowana za pomocą regulowanych kół. Łożyska wału podnoszącego i przekładnia są chronione od podłoża za pomocą wypukłej tarczy z prawej strony i dłuta z lewej strony. Łożyska wału żniwnego są standardowo wyposażone w stałe smarownice, co ułatwia ich smarowanie.

Produkt jest następnie przenoszony przez rolkę podającą i bardzo duże talerze na pierwszą matę żniwną, która jest napędzana przez stalowe koła jezdne. Aby móc optymalnie wyczyścić produkt, każda mata do zbioru wyposażona jest w przetrząsacze o regulowanej wysokości. Następnie produkt trafia na drugą matę sitową napędzaną gumowymi kołami napędowymi. Pod matą zamontowany jest solidny wałek z tworzywa sztucznego ze zgarniaczem, który równomiernie dociska przesianą glebę, po czym produkt trafia do lejkowatej warstwy pokosu. Docisk rolek można regulować za pomocą standardowych kół jezdnych z tyłu kopaczki.

HORTECH - Zwijadło łęcin pomidora

Zwijadło łęcin pomidora

Nawijak szklarniowy do łęcin pomidorów itp. Urządzenie usprawnia proces sprzątania łęcin pomidorów. Rama stalowa ocynkowana ogniowo, napęd hydrauliczny z ciągnika. Przystosowane do układu TUZ ciągnika oraz transportu wózkiem widłowym. Średnica szpuli: 1,80 m

HORTECH - Standardowy kombajn do pora

Standardowy kombajn do pora

Standardowy kombajn do pora Baekelandt to maszyna przeznaczona dla mniejszych firm, które poszukują solidnej, wielofunkcyjnej maszyny o długiej żywotności.

Działanie: por jest unoszony przez taśmy pokryte miękkim materiałem podczas gdy korzeń rośliny wykopywany jest przez obracające się ostrza. Następnie ziemia usuwana jest przez shaker wytrząsający brud z korzeni po czym liście pora przycinane są do jednolitej długości, potem por przejeżdża przez kolejny shaker. Na koniec por zostaje umieszczony na poziomej taśmie z której odbiera go operator i ręcznie umieszcza go w skrzyni.

Wyposażenie:

Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www