HORTECH

Przetwarzanie

 Maszyny do rozładunku, transportu, czyszczenia oraz pakowania ziemniaka

HORTECH - Wywrotnica worków Big-Bag

Wywrotnica worków Big-Bag

Wywrotnica BIG-BAG bardzo powoli wywraca produkty z worków, opróżniając je na miękkie nachylenie podające je na przenośnik taśmowy. Konstrukcja wywrotnicy pozwala na rozładunek produktu bez uszkodzenia go.

Zmiana rozładowywanych worków jest szybka i prosta – worki Big-Bag ładowane są do wywrotnicy na palecie.

HORTECH - Przenośnik rolkowy

Przenośnik rolkowy

Przenośniki rolkowe przeznaczone są do transportu elementów o regularnych kształtach takich jak skrzynki, pudełka, palety itp. Do dyspozycji mamy tylko wersję grawitacyjną (bez napędu). Przenosniki rolkowe wyposażone są w rolki stalowe.

HORTECH - Polerki do warzyw Allround

Polerki do warzyw Allround

Seria TD
Polerki z serii TD składają się z bębna obrotowego ze szczotkami obracającymi się w przeciwnym do niego kierunku, dzięki czemu bardzo dokładnie czyszczą one wierzchnią warstwę warzyw. W zależności od rodzaju warzywa oraz wymaganego rezultatu doradzimy w zakresie twardości szczotek.

Seria RM
Polerki z serii RM składają się z wahadła ze szczotkami poruszającymi się w przeciwnym kierunku, dzięki czemu bardzo dokładnie czyszczą one wierzchnią warstwę warzyw. Ten model polerki mniej nadaje się do długich i cienkich warzyw ale czyszczenie szczotek jest bardzo ułatwione. Dodatkowe wyposażenie:

HORTECH - Myjki do warzyw Allround

Myjki do warzyw Allround

Seria U
Myjki z serii U wyposażone są w taśmę siatkową z zabierakami, dzięki temu można kontrolować wysokość wyprowadzenia warzyw z myjki, a nadmiar wody spływa przez siatkę.

Seria UK
Myjki z serii UK są zaprojektowane tak aby pracować bez zbiornika na wodę. W tych myjkach zastosowany został specjalny system do odprowadzenia zanieczyszczeń z maszyny. Dzięki temu myjki z serii UK szczególnie spisują się przy pracy z wewnętrznym systemem recyrkulacji wody.

Seria PDK
Myjki z serii PDK przeznaczone są do mycia ziemniaków uprawianych w bardzo zakamienionych i twardych glebach. Przed myjką znajduje się zintegrowany odkamieniacz, który oczyszcza warzywa z ziemi i kamieni. Po odkamienianiu warzywa podawane są prosto do bębna myjącego. Myjki z serii PDK wyposażone są również w system odprowadzania zanieczyszczeń z dna maszyny – z tego powodu idealnie spisują się przy pracy z wewnętrznym systemem recyrkulacji wody.

Dodatkowe wyposażenie:

HORTECH - Odkamieniacze do warzyw Allround

Odkamieniacze do warzyw Allround

Zadaniem odkamieniacza Allround jest usuwanie ziemi i kamieni z warzyw uprawianych na mocno zakamienionych lub twardych glebach. Maszynę można zintegrować z myjką dla jeszcze lepszego efektu końcowego.

Dodatkowe wyposażenie:

HORTECH - Kosze przyjęciowe Allround

Kosze przyjęciowe Allround

Kosze przyjęciowe Allround przeznaczone są do rozładunku warzyw na początku linii technologicznej. Kosz został zaprojektowany w taki sposób, aby pozwalał na rozładunek z ciężarówki, wywrotnicy skrzyniopalet i BIG-BAGów. Ze względu na kąt ustawienia maszyny, przepływ warzyw zawsze będzie równomierny. Ponadto maszyna jest wyposażona w falownik, aby zapewnić regulowany przepływ warzyw.

Dodatkowe wyposażenie:

HORTECH - Pionowy napełniacz skrzyniopalet Allround

Pionowy napełniacz skrzyniopalet Allround

Pionowy napełniacz do skrzyniopalet Allround to maszyna przeznaczona do napełniania skrzyń lub skrzyniopalet o różnych rozmiarach w sposób jak najbardziej przyjazny dla produktu. Jest on zaprojektowany w taki sposób, aby wysokość upadku była jak najbardziej zmniejszona w trakcie całego procesu ładowania. Pasy pionowe opuszczane są do skrzyni i wypełniają ją warstwa po warstwie dzięki czujnikowi na końcu pasa – w takiej konfiguracji wysokość upadku warzyw jest zmniejszona do absolutnego minimum. Pionowy napełniacz nadaje się również do napełniania BIG-BAGów.

Dodatkowe wyposażenie:

HORTECH - Poziomy napełniacz skrzyniopalet Allround

Poziomy napełniacz skrzyniopalet Allround

Poziomy napełniacz skrzyniopalet Allround przeznaczony jest do napełniania różnych rozmiarów skrzyniopalet tak aby maksymalnie zredukować uszkodzenie warzyw. Maszyna zaprojektowana jest w taki sposób aby poza przyjaznym dla produktu napełnianiem także zapełnia skrzynkę całkowicie – również z boków.

Poziomy napełniacz osiąga taki efekt dzięki odchyleniu skrzyni o prawie 90 stopni i powolnemu opuszczaniu jej do poziomu. Maszyna podstawowo posiada wiele trybów prędkości odchyłu i pasa, zależnie od rodzaju warzyw pakowanego do skrzyniopalet, dzięki temu wysokość zrzutu warzyw ograniczona jest do minimum w każdym przypadku.

HORTECH - Napełniacz BIG BAG Allround

Napełniacz BIG BAG Allround

Napełniacz worków BIG-BAG Allround służy do ciągłego napełniania worków BIG-BAG w możliwie najdelikatniejszy sposób. Osiąga to dzięki kaskadzie z wbudowanym czujnikiem, który automatycznie wykrywa poziom napełnienia worka i podnosi kaskadę do góry, bez potrzeby manualnego dostosowania.

Dodatkowe wyposażenie:

HORTECH - Sortownik taśmowy Allround

Sortownik taśmowy Allround

Sortownik taśmowy Allround przeznaczony jest do sortowania produktu zgodnie z rozmiarem kwadratu lub sześciokąta. Maszyna posiada wibrujące gumowe pasy z otworami – jeśli warzywo jest mniejsze niż otwór, spada na przenośnik.

Dodatkowe wyposażenie:

HORTECH - Sortownik rolkowy Allround

Sortownik rolkowy Allround

Sortownik rolkowy Allround wyposażony jest w rolki sortujące ze stali nierdzewnej. Odległość między rolkami zmienia się stopniowo na różnych etapach klasyfikacji. Pod maszyną umieszczane są przenośniki taśmowe, po jednym dla każdego rozmiaru sortowania. Gdy rolki przejeżdżają do kolejnej sekcji rozmiarowej, co druga rolka schodzi w dół zwiększając pionową przerwę, zapewniając bardz dokładne sortowanie wazrzyw. Maszyna wyposażona jest w falownik oraz specjalny system smarowania.

Dodatkowe wyposażenie:

HORTECH - Sortownik wibracyjny Allround

Sortownik wibracyjny Allround

Sortownik wibracyjny Allround przeznaczony jest do sortowania ziemniaków według wielkości kwadratu. Najpierw ziemniaki podawane są na górne sito maszyny. Sita w maszynie wibrują w sekwencyjnych częstotliwościach, co powoduje przesuwanie się ziemniaków na sitach. Maszyna została zaprojektowana w taki sposób aby efektywnie sortować ziemniaki, jednocześnie zajmując jak najmniej miejsca.

Dodatkowe wyposażenie:Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www