HORTECH

Paletyzator Verbruggen VPM-14

HORTECH

VPM-14 to model premium pozwalający na w pełni zautomatyzowaną paletyzację worków z maksymalną wydajnością. To optymalne rozwiązanie dla dużych zakładów pakujących, które wymagają dużej dokładności i wydajności. Zastosowanie serwomechanizmu w manipulatorze pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności do nawet 40 worków na minutę, co czyni VPM-14 najszybszą maszyną z serii VPM.

Działanie:
Przenośnik taśmowy automatycznie transportuje i dozuje worki do manipulatora, który układa je na drzwiach zapadni. Po skończeniu układania warstwy, worki są dodatkowo ściskane przez ściany zapadni dla dokładniejszego ułożenia na palecie. Następnie warstwa worków jest opuszczana na paletę i po zamknięciu zapadni dociskana do niej aby wyrównać górną warstwę worków. W tym samym czasie kolejna warstwa jest już układana na drzwiach zapadni aby maksymalnie przyspieszyć proces paletyzacji. Warstwy worków opuszczonych na paletę w trakcie całego procesu zabezpieczone są w stalowej formie zamkniętej z 4 stron.

VPM-14 może zostać rozbudowany o rozwiązanie High-Speed składające się z przenośnika z możliwością poruszania się przód/tył połączonego z manipulatorem, poruszającego się razem z nim. Dzięki temu manipulator ładowany jest workami bez przerw i może zwiększyć swoją wydajność nawet do 70 worków na minutę (zależnie od rozmiaru worka).

Dodatkowe opcje:

  • Rozwiązanie High-Speed
  • Automatyczna owijarka folią lub siatką
  • Combi-Manipulator - pozwala na układanie worków i skrzynek, wystarczy zmienić opcję na ekranie dotykowym

Max. Wydajność Rozmiar palet Wymiary worków Waga worków Wysokość układania Sterowanie Podawanie / Odbiór palet
40 worków / min Do 1250 x 1250 mm 270 x 350 mm - 460 x 770 mm 2,5 - 50 kg 2500 mm Panel dotykowy Automatyczne z podajnikiem palet
Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www