HORTECH
Hortech

PRACTICA

HORTECH

 

Seria PRACTICA  to uniwersalne sadzarki karuzelowe do warzyw. Precyzyjny system sadzenia pozwala na sadzenie z dużą dokładnością sadzonki o bryłce stożkowej. Maksymalna wielkość bryłki to 4x4cm. Wydajność jaką jesteśmy wstanie uzyskać z jednej sekcji wynosi max 5500szt/godz.

 

  • Model PRACTICA czyli standardowa sekcja pozwalająca zagęścić rozstaw pomiędzy sekcjami do 40cm, każda sekcja obsługiwana jest przez 1 pracownika

Seria sadzarek Practica posiada również wspólne cechy maszyn HORTECH. Każda sadzarka posiada ramę, która podparta jest na 4 kołach, a sekcje pracują nie zależnie, regulacja docisku jest za pomocą nastawienia sprężyn. Każdy pracownik siedzący na sadzarce nie obciąża sekcji, tylko ramę. Każda sekcja posiada również koła dociskające na których regulujemy głębokość sadzenia, docisk sadzonek tzn. koła dociskające możemy dostosować do warunków polowych tak aby każda sadzonka była dobrze dociśnięta do podłoża. Gwarantuje to bardzo dobre efekty przyjęcia się sadzonki w gruncie.

Ustawienia i przygotowanie sadzarki do pracy przebiega bardzo sprawnie. 

Przekładnia pozwala uzyskać odległości sadzanie w rzędzie 14-50cm lub 12-70cm (do wyboru).

Na życzenie klienta sadzarka może być wyposażona w półki na multiplaty, dyski tnące montowane przed sekcjami, rolki do węży kroplujących, zbiorniki nawozowe i dozowniki mikroelementów oraz plandekę ochronną.

Hortech

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Zachęcamy do kontatku!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
2018 HORTECH. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone  iPolska profesjonalne strony www